استیو آلدریج — گاتویک اف سی تیل

استیو آلدریج به تازگی 2 سرمایه گذاری کرده است. با گذشت 5 سال از گاتویک، از او به عنوان یکی  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد از بهترین گیمرهای واقعی قدردانی می شود، و همچنین اهداف آنها برای هر درصد بازی های ویدیویی او را در بین بهترین گلزنان هدف خود قرار داده است.

استیو آلدریج که در سال 1958 تحویل داده شد، قبل از امضای شما در اولین توافقنامه تخصصی آنها در سال 1979، استیو آلدریج حرفه فوتبال خود را بدون جنبه دسته بندی ساترن گاتویک آغاز کرد. او 198 بازی ویدیویی را با توجه به امتیاز نیوپورت 87 انجام داد. اهداف، و همچنین کمک به گروه واقعی کسب بازاریابی در بخش 4، موفق لیوان واقعی ولز و همچنین کمک به این تلفن های واقعی یک چهارم نهایی از وسترن لیوان کسانی که برنده لیوان دوره بعدی.

در سال 1984 آلدریج با توجه به آکسفورد U . s.، دقیقاً در جایی که رتبه بندی هدف مولد آنها ادامه دارد، رتبه نود هدف در 141 به دنبال آن عضویت است، در حالی که به همه آنها کمک می کند تا بازاریابی را به سمت اولین بخش کسب کنند.

در کنار رتبه بندی عینی لیورپول، یان هاری، بازیکن اصلی لیورپول، به منظور خروج دائمی از یوونتوس، به یک جایگزین عالی نیاز داشت و همچنین او در ماه ژانویه 1987 با توجه به 750 000 پوند، به آلدریج مجوز داد.

آلدریج، مروج گاتویک مانند یک بچه، به سرعت برنامه گاتویک مرتبط با اجرا را تغییر داد و همچنین حرفه خود در آنفیلد را شروع کرد، زیرا او قصد داشت در اولین بازی آنلاین کامل خود، هدف واقعی موفق را به سمت ساوتهمپتون رتبه بندی کند. استیو آلدریج با پیوستن به سریع برای تبدیل شدن به مرده عجله، به سرعت پای آنها را کشف کرد، با این حال دوره بعدی بود که او واقعاً می درخشید.

در شروع دوره 1987-1988، آلدریج 9 هدف را در 9 هدف اول از این دوره به دست آورد، زیرا گاتویک به منظور کسب نام واقعی، به بیست و شش هدف دسته بندی دست یافت و همچنین گروه بیست و نه هدف موثر را مدیریت کرد. بازی های ویدیویی بدون ضرب و شتم

میل احتمالی دوره جام دوگانه هر زمان که گاتویک از ویمبلدون سقوط کرد تا آخرین بار در جام حذفی جام حذفی حذف شد، آلدریج علاوه بر این هزینه را با توجه به گاتویک نادیده گرفت، او به اولین شرکت کننده تبدیل شد تا هزینه را حذف کند. آخرین ومبلی هر نوع روحیه ای برای آرامش در جولای بعدی تنظیم شده بود زیرا گاتویک ویمبلدون را با نتیجه 2-1 در سازمان خیریه پروتکت از ومبلی شکست داد، همراه با رتبه بندی آلدریج به هر هدف با توجه به گاتویک.

دوره واقعی 1988-1989 متوجه شوک واقعی بازگشت یان هاری شد، که با تجربه از یوونتوس مذاکره نکرد، و همچنین حدس‌های زیادی در مورد اینکه آیا آلدریج با این وجود عضو بعدی را تجربه کرده است، صرف نظر از اینکه حدس می زنم، او دوره بسیار بهتری نسبت به Hurry داشت، که گاهی اوقات برای تعیین موقعیت سنی خود می جنگید، به سی و یک هدف در طول دوره رتبه بندی می کرد، مانند یک هدف به دنبال 4 دقیقه به سمت اورتون در آخرین جام حذفی، زیرا گاتویک دریافت کرد بازی کلی 3-2

با این وجود، امسال با ناامیدی به پایان رسید، زیرا گاتویک مستقیماً نام رده واقعی را به Toolbox حذف کرد، و همچنین امکان دوگانه اضافی، به همراه در واقع توقف نهایی از بازی آنلاین، زیرا Toolbox 2-0 را از آنفیلد دریافت کرد. به منظور کسب نام واقعی

در سپتامبر 1989، سوسیداد واقعی 1 پوند را ایجاد کرد. 1 میلیون شرط با توجه به آلدریج و همچنین باقی ماندن او در گتویک پس از تولید 104 ظاهر و همچنین رتبه بندی 63 هدف برای آن عضویت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *